Agenda

Filter op:

Sorteer op:

SPRING

Enschede, 20:00 uur

Wilminktheater

  • Voorstelling

Enschede, 20:00 uur

Maastricht, 20:00 uur

Theater aan het Vrijthof

  • Voorstelling

Maastricht, 20:00 uur

ENERGY in New York

New York City, 19:30 uur

The Joyce Theater

  • Evenement

New York City, 19:30 uur

New York City, 19:30 uur

The Joyce Theater

  • Evenement

New York City, 19:30 uur

New York City, 20:00 uur

The Joyce Theater

  • Evenement

New York City, 20:00 uur

New York City, 20:00 uur

The Joyce Theater

  • Evenement

New York City, 20:00 uur

New York City, 20:00 uur

The Joyce Theater

  • Evenement

New York City, 20:00 uur

New York City, 14:00 uur

The Joyce Theater

  • Evenement

New York City, 14:00 uur

End of Season Gala 2024

Doetinchem, 20:00 uur

Amphion Theater

  • Voorstelling

Doetinchem, 20:00 uur

Doetinchem, 20:00 uur

Amphion Theater

  • Voorstelling

Doetinchem, 20:00 uur

Utrecht, 20:00 uur

Stadsschouwburg Utrecht

  • Voorstelling

Utrecht, 20:00 uur

Hengelo, 20:00 uur

Schouwburg Hengelo

  • Voorstelling

Hengelo, 20:00 uur

Apeldoorn, 20:00 uur

Orpheus

  • Voorstelling

Apeldoorn, 20:00 uur

HEROES

Doetinchem, 20:00 uur

Theater Amphion

  • Voorstelling

Doetinchem, 20:00 uur

Doetinchem, 20:00 uur

Theater Amphion

  • Voorstelling

Doetinchem, 20:00 uur

Haarlem, 20:00 uur

Stadsschouwburg Haarlem

  • Voorstelling

Haarlem, 20:00 uur

Haarlem, 20:00 uur

Stadsschouwburg Haarlem

  • Voorstelling

Haarlem, 20:00 uur

Deventer, 20:00 uur

Deventer Schouwburg

  • Voorstelling

Deventer, 20:00 uur

Nijmegen, 20:00 uur

Stadsschouwburg Nijmegen

  • Voorstelling

Nijmegen, 20:00 uur

Wageningen, 20:15 uur

Junushoff

  • Voorstelling

Wageningen, 20:15 uur

Enschede, 20:00 uur

Wilminktheater

  • Voorstelling

Enschede, 20:00 uur

Den Haag, 19:45 uur

Amare

  • Voorstelling

Den Haag, 19:45 uur

Zoetermeer, 20:00 uur

Stadstheater Zoetermeer

  • Voorstelling

Zoetermeer, 20:00 uur

Tiel, 20:00 uur

Schouwburg Agnietenhof

  • Voorstelling

Tiel, 20:00 uur

Winterswijk, 20:15 uur

De Storm

  • Voorstelling

Winterswijk, 20:15 uur

Apeldoorn, 20:00 uur

Theater Orpheus

  • Voorstelling

Apeldoorn, 20:00 uur

Amsterdam, 19:30 uur

Internationaal Theater Amsterdam

  • Voorstelling

Amsterdam, 19:30 uur

Amsterdam, 19:30 uur

Internationaal Theater Amsterdam

  • Voorstelling

Amsterdam, 19:30 uur

Zwolle, 20:00 uur

Theater De Spiegel

  • Voorstelling

Zwolle, 20:00 uur

Oss, 20:15 uur

Theater De Lievekamp

  • Voorstelling

Oss, 20:15 uur

Amstelveen, 20:00 uur

Schouwburg Amstelveen

  • Voorstelling

Amstelveen, 20:00 uur

Nijmegen, 20:00 uur

Stadsschouwburg Nijmegen

  • Voorstelling

Nijmegen, 20:00 uur

Drachten, 20:00 uur

De Lawei

  • Voorstelling

Drachten, 20:00 uur

Kerkrade, 20:00 uur

PLT Theater Kerkrade

  • Voorstelling

Kerkrade, 20:00 uur

Tilburg, 20:15 uur

Schouwburg Tilburg

  • Voorstelling

Tilburg, 20:15 uur

Eindhoven, 20:00 uur

Parktheater Eindhoven

  • Voorstelling

Eindhoven, 20:00 uur

Arnhem, 20:00 uur

Musis Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 20:00 uur

Arnhem, 20:00 uur

Musis Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 20:00 uur

Apeldoorn, 19:30 uur

Theater Orpheus

  • Voorstelling

Apeldoorn, 19:30 uur

Apeldoorn, 14:30 uur

Theater Orpheus

  • Voorstelling

Apeldoorn, 14:30 uur

Maastricht, 19:30 uur

Theater aan het Vrijthof

  • Voorstelling

Maastricht, 19:30 uur

Zutphen, 19:00 uur

Theater Hanzehof

  • Voorstelling

Zutphen, 19:00 uur

Den Bosch, 19:00 uur

Theater aan de Parade

  • Voorstelling

Den Bosch, 19:00 uur

Amersfoort, 19:00 uur

Flint

  • Voorstelling

Amersfoort, 19:00 uur

Zwolle, 19:00 uur

De Spiegel - Zwolse Theaters

  • Voorstelling

Zwolle, 19:00 uur

Sittard, 19:30 uur

PLT Toon Hermans Theater

  • Voorstelling

Sittard, 19:30 uur

Apeldoorn, 10:30 uur

schoolvoorstelling Theater Orpheus (besloten)

  • Voorstelling

Apeldoorn, 10:30 uur

Apeldoorn, 13:00 uur

schoolvoorstelling Theater Orpheus (besloten)

  • Voorstelling

Apeldoorn, 13:00 uur

Doetinchem, 10:30 uur

schoolvoorstelling Theater Amphion (besloten)

  • Voorstelling

Doetinchem, 10:30 uur

Doetinchem, 13:00 uur

schoolvoorstelling Theater Amphion (besloten)

  • Voorstelling

Doetinchem, 13:00 uur

Deventer, 19:00 uur

Deventer Schouwburg

  • Voorstelling

Deventer, 19:00 uur

Nijmegen, 10:30 uur

schoolvoorstelling Stadsschouwburg Nijmegen (besloten)

  • Voorstelling

Nijmegen, 10:30 uur

Nijmegen, 13:00 uur

schoolvoorstelling Stadsschouwburg Nijmegen (besloten)

  • Voorstelling

Nijmegen, 13:00 uur

Nijmegen, 10:30 uur

schoolvoorstelling Stadsschouwburg Nijmegen (besloten)

  • Voorstelling

Nijmegen, 10:30 uur

Nijmegen, 13:00 uur

schoolvoorstelling Stadsschouwburg Nijmegen (besloten)

  • Voorstelling

Nijmegen, 13:00 uur

Nijmegen, 15:00 uur

Meet & Feel inleiding Stadsschouwburg Nijmegen

  • Meet & Feel met blindentolk

Nijmegen, 15:00 uur

Nijmegen, 16:00 uur

Stadsschouwburg Nijmegen

  • Voorstelling

Nijmegen, 16:00 uur

Utrecht, 19:00 uur

Stadsschouwburg Utrecht

  • Voorstelling

Utrecht, 19:00 uur

Utrecht, 12:30 uur

schoolvoorstelling Stadsschouwburg Utrecht (besloten)

  • Voorstelling

Utrecht, 12:30 uur

Utrecht, 14:30 uur

schoolvoorstelling Stadsschouwburg Utrecht (besloten)

  • Voorstelling

Utrecht, 14:30 uur

Haarlem, 19:00 uur

Stadsschouwburg Haarlem

  • Voorstelling

Haarlem, 19:00 uur

Haarlem, 15:00 uur

Stadsschouwburg Haarlem

  • Voorstelling

Haarlem, 15:00 uur

Haarlem, 12:30 uur

schoolvoorstelling Stadsschouwburg Haarlem (besloten)

  • Voorstelling

Haarlem, 12:30 uur

Haarlem, 14:30 uur

schoolvoorstelling Stadsschouwburg Haarlem (besloten)

  • Voorstelling

Haarlem, 14:30 uur

Den Haag, 18:00 uur

Meet & Feel inleiding Amare

  • Meet & Feel met blindentolk

Den Haag, 18:00 uur

Den Haag, 19:00 uur

Amare

  • Voorstelling

Den Haag, 19:00 uur

Den Haag, 15:00 uur

Amare

  • Voorstelling

Den Haag, 15:00 uur

Hengelo, 19:30 uur

Schouwburg Hengelo

  • Voorstelling

Hengelo, 19:30 uur

Amstelveen, 19:00 uur

Schouwburg Amstelveen

  • Voorstelling

Amstelveen, 19:00 uur

2025

TYPHOON

Den Bosch, 20:00 uur

Theater aan de Parade

  • Voorstelling

Den Bosch, 20:00 uur

Amsterdam, 20:00 uur

Internationaal Theater Amsterdam

  • Voorstelling

Amsterdam, 20:00 uur

Amsterdam, 15:30 uur

Internationaal Theater Amsterdam

  • Voorstelling

Amsterdam, 15:30 uur

Amersfoort, 20:15 uur

ICOONtheater

  • Voorstelling

Amersfoort, 20:15 uur

Kampen, 20:15 uur

Stadsgehoorzaal Kampen

  • Voorstelling

Kampen, 20:15 uur

Groningen, 20:15 uur

SPOT Groningen

  • Voorstelling

Groningen, 20:15 uur

Zaandam, 20:30 uur

Zaantheater

  • Voorstelling

Zaandam, 20:30 uur

Nijmegen, 20:30 uur

LUX

  • Voorstelling

Nijmegen, 20:30 uur

Veghel, 20:15 uur

De Blauwe Kei

  • Voorstelling

Veghel, 20:15 uur

Haarlem, 20:00 uur

Stadsschouwburg Haarlem

  • Voorstelling

Haarlem, 20:00 uur

Maastricht, 20:00 uur

Theater aan het Vrijthof

  • Voorstelling

Maastricht, 20:00 uur

Roosendaal, 20:00 uur

De Kring

  • Voorstelling

Roosendaal, 20:00 uur

Middelburg, 20:00 uur

Zeeland Theaters - Schouwburg Middelburg

  • Voorstelling

Middelburg, 20:00 uur

Hoofddorp, 20:30 uur

Cpunt Theater

  • Voorstelling

Hoofddorp, 20:30 uur

Leiden, 20:15 uur

Leidse Schouwburg

  • Voorstelling

Leiden, 20:15 uur

Hengelo, 20:30 uur

Schouwburg Hengelo

  • Voorstelling

Hengelo, 20:30 uur

Den Haag, 20:15 uur

Het Nationale Theater

  • Voorstelling

Den Haag, 20:15 uur

Heerenveen, 20:15 uur

Posthuis Theater

  • Voorstelling

Heerenveen, 20:15 uur

Deventer, 20:30 uur

Deventer Schouwburg

  • Voorstelling

Deventer, 20:30 uur

Hoorn, 20:15 uur

Schouwburg Het Park

  • Voorstelling

Hoorn, 20:15 uur

Delft, 20:15 uur

Theater de Veste

  • Voorstelling

Delft, 20:15 uur

Amstelveen, 20:30 uur

Schouwburg Amstelveen

  • Voorstelling

Amstelveen, 20:30 uur

Amstelveen, 14:30 uur

Schouwburg Amstelveen

  • Voorstelling

Amstelveen, 14:30 uur

Cuijk, 20:00 uur

Schouwburg Cuijk

  • Voorstelling

Cuijk, 20:00 uur

Tilburg, 20:30 uur

Schouwburg Tilburg

  • Voorstelling

Tilburg, 20:30 uur

Rotterdam, 20:00 uur

Theater Rotterdam

  • Voorstelling

Rotterdam, 20:00 uur

Leeuwarden, 20:15 uur

De Harmonie

  • Voorstelling

Leeuwarden, 20:15 uur

Helmond, 20:15 uur

Theater Speelhuis

  • Voorstelling

Helmond, 20:15 uur

Utrecht, 20:00 uur

Podium Hoge Woerd

  • Voorstelling

Utrecht, 20:00 uur

Enschede, 20:00 uur

Wilminktheater

  • Voorstelling

Enschede, 20:00 uur

Alkmaar, 20:30 uur

TAQA Theater De Vest

  • Voorstelling

Alkmaar, 20:30 uur

Kerkrade, 20:00 uur

PLT Theater Kerkrade

  • Voorstelling

Kerkrade, 20:00 uur

Waalwijk, 20:15 uur

Theater De Leest

  • Voorstelling

Waalwijk, 20:15 uur

Capelle a/d IJssel, 20:15 uur

Isala Theater

  • Voorstelling

Capelle a/d IJssel, 20:15 uur

Alphen a/d Rijn, 20:30 uur

Theater Castellum

  • Voorstelling

Alphen a/d Rijn, 20:30 uur

ICOON

ICOON

  • Voorstelling
Lees meer

Nijmegen, 20:00 uur

Stadsschouwburg Nijmegen

  • Voorstelling

Nijmegen, 20:00 uur

Nijmegen, 20:00 uur

Stadsschouwburg Nijmegen

  • Voorstelling

Nijmegen, 20:00 uur

Apeldoorn, 20:00 uur

Theater Orpheus

  • Voorstelling

Apeldoorn, 20:00 uur

Den Bosch, 20:00 uur

Theater aan de Parade

  • Voorstelling

Den Bosch, 20:00 uur

Doetinchem, 20:00 uur

Theater Amphion

  • Voorstelling

Doetinchem, 20:00 uur

Amstelveen, 20:00 uur

Schouwburg Amstelveen

  • Voorstelling

Amstelveen, 20:00 uur

Winterswijk, 20:15 uur

De Storm

  • Voorstelling

Winterswijk, 20:15 uur

Wageningen, 20:15 uur

Junushoff

  • Voorstelling

Wageningen, 20:15 uur

Zutphen, 20:15 uur

Theater Hanzehof

  • Voorstelling

Zutphen, 20:15 uur

Haarlem, 20:00 uur

Stadsschouwburg Haarlem

  • Voorstelling

Haarlem, 20:00 uur

Haarlem, 19:00 uur

Stadsschouwburg Haarlem

  • Voorstelling

Haarlem, 19:00 uur

Groningen, 20:15 uur

SPOT Groningen

  • Voorstelling

Groningen, 20:15 uur

Maastricht, 20:00 uur

Theater aan het Vrijthof

  • Voorstelling

Maastricht, 20:00 uur

Amersfoort, 20:15 uur

Flint

  • Voorstelling

Amersfoort, 20:15 uur

Utrecht, 20:00 uur

Stadsschouwburg Utrecht

  • Voorstelling

Utrecht, 20:00 uur

Oss, 20:15 uur

Theater De Lievekamp

  • Voorstelling

Oss, 20:15 uur

Eindhoven, 20:00 uur

Parktheater Eindhoven

  • Voorstelling

Eindhoven, 20:00 uur

Amsterdam, 19:30 uur

Internationaal Theater Amsterdam

  • Voorstelling

Amsterdam, 19:30 uur

Amsterdam, 19:30 uur

Internationaal Theater Amsterdam

  • Voorstelling

Amsterdam, 19:30 uur

Gouda, 20:00 uur

Goudse Schouwburg

  • Voorstelling

Gouda, 20:00 uur

TYPHOON & ICOON in Musis

Arnhem, 20:30 uur

Musis Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 20:30 uur

Arnhem, 20:30 uur

Musis Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 20:30 uur

Arnhem, 20:30 uur

Musis Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 20:30 uur

Arnhem, 14:30 uur

Musis Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 14:30 uur

END OF SEASON 2025

Doetinchem, 20:00 uur

Theater Amphion

  • Voorstelling

Doetinchem, 20:00 uur

Doetinchem, 20:00 uur

Theater Amphion

  • Voorstelling

Doetinchem, 20:00 uur

Zwolle, 20:00 uur

Theater De Spiegel

  • Voorstelling

Zwolle, 20:00 uur

Hengelo, 20:00 uur

Schouwburg Hengelo

  • Voorstelling

Hengelo, 20:00 uur

Apeldoorn, 20:00 uur

Theater Orpheus

  • Voorstelling

Apeldoorn, 20:00 uur