Agenda

Filter op:

Sorteer op:

Confetti

Confetti

  • Familievoorstelling
Lees meer

Amersfoort, 19:00 uur

Flint

  • Familievoorstelling

Amersfoort, 19:00 uur

Nijmegen, 14:00 uur

Stadsschouwburg Nijmegen

  • Familievoorstelling

Nijmegen, 14:00 uur

Eindhoven, 19:30 uur

Parktheater

  • Familievoorstelling

Eindhoven, 19:30 uur

Doetinchem, 19:30 uur

Amphion

  • Familievoorstelling

Doetinchem, 19:30 uur

Breda, 15:00 uur

Chassé Theater

  • Familievoorstelling

Breda, 15:00 uur

Deventer, 19:00 uur

Deventer Schouwburg

  • Familievoorstelling

Deventer, 19:00 uur

Haarlem, 19:00 uur

Stadsschouwburg Haarlem

  • Familievoorstelling

Haarlem, 19:00 uur

Utrecht, 15:00 uur

Stadsschouwburg Utrecht

  • Familievoorstelling

Utrecht, 15:00 uur

Zwolle, 14:30 uur

Theater de Spiegel

  • Familievoorstelling

Zwolle, 14:30 uur

Apeldoorn, 14:30 uur

Orpheus

  • Familievoorstelling

Apeldoorn, 14:30 uur

Amsterdam, 16:00 uur

Internationaal Theater Amsterdam

  • Familievoorstelling

Amsterdam, 16:00 uur

Arnhem, 14:30 uur

Stadstheater Arnhem

  • Familievoorstelling

Arnhem, 14:30 uur

Tilburg, 19:30 uur

Schouwburg Concertzaal Tilburg

  • Familievoorstelling

Tilburg, 19:30 uur

Hengelo, 19:30 uur

Schouwburg Hengelo

  • Familievoorstelling

Hengelo, 19:30 uur

Leiden, 14:30 uur

Leidse Schouwburg

  • Familievoorstelling

Leiden, 14:30 uur

Den Haag, 20:15 uur

Amare

  • Evenement

Den Haag, 20:15 uur

Den Haag, 20:15 uur

Amare

  • Voorstelling

Den Haag, 20:15 uur

Den Haag, 20:15 uur

Amare

  • Evenement

Den Haag, 20:15 uur

Den Haag, 20:15 uur

Amare

  • Voorstelling

Den Haag, 20:15 uur

Goud & Nieuw

Goud & Nieuw

  • Inleiding
  • Livemuziek
  • Première
  • Voorstelling
Lees meer

Arnhem, 20:15 uur

Stadstheater Arnhem

  • Livemuziek
  • Première
  • Voorstelling

Arnhem, 20:15 uur

Arnhem, 20:15 uur

Stadstheater Arnhem

  • Inleiding
  • Livemuziek
  • Voorstelling

Arnhem, 20:15 uur

Drachten, 20:00 uur

Schouwburg de Lawei

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Drachten, 20:00 uur

Leverkusen (D), 19:30 uur

Forum Leverkusen

  • Voorstelling

Leverkusen (D), 19:30 uur

Iserlohn (D), 20:00 uur

Parktheater Iserlohn

  • Voorstelling

Iserlohn (D), 20:00 uur

Villingen-Schwenningen (D), 20:00 uur

Theater am Ring

  • Voorstelling

Villingen-Schwenningen (D), 20:00 uur

Eindhoven, 20:00 uur

Parktheater

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Eindhoven, 20:00 uur

Waalwijk, 20:15 uur

Theater De Leest

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Waalwijk, 20:15 uur

Hoorn, 20:15 uur

Schouwburg Het Park

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Hoorn, 20:15 uur

Hardenberg, 20:15 uur

De Voorveghter

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Hardenberg, 20:15 uur

Viersen (D), 20:00 uur

Festhalle Viersen City

  • Voorstelling

Viersen (D), 20:00 uur

Amstelveen, 20:00 uur

Schouwburg Amstelveen

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Amstelveen, 20:00 uur

Winterswijk, 20:15 uur

Theater De Storm

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Winterswijk, 20:15 uur

Arnhem, 20:15 uur

Stadstheater Arnhem

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Arnhem, 20:15 uur

Arnhem, 20:15 uur

Stadstheater Arnhem

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Arnhem, 20:15 uur

Doetinchem, 20:00 uur

Amphion

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Doetinchem, 20:00 uur

Oss, 20:15 uur

De Lievekamp

  • Inleiding
  • Livemuziek
  • Voorstelling

Oss, 20:15 uur

Utrecht, 20:00 uur

Stadsschouwburg Utrecht

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Utrecht, 20:00 uur

Gouda, 20:00 uur

De Goudse Schouwburg

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Gouda, 20:00 uur

Maastricht, 20:00 uur

Theater aan het Vrijthof

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Maastricht, 20:00 uur

Cuijk, 20:00 uur

Schouwburg Cuijk

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Cuijk, 20:00 uur

Wageningen, 20:15 uur

Theater Junushoff

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Wageningen, 20:15 uur

Tiel, 20:00 uur

Agnietenhof

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Tiel, 20:00 uur

Zoetermeer, 20:15 uur

Stadstheater Zoetermeer

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Zoetermeer, 20:15 uur

Nijmegen, 20:00 uur

Stadsschouwburg Nijmegen

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Nijmegen, 20:00 uur

Nijmegen, 20:00 uur

Stadsschouwburg Nijmegen

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Nijmegen, 20:00 uur

Apeldoorn, 20:00 uur

Orpheus

  • Livemuziek
  • Voorstelling

Apeldoorn, 20:00 uur

DansTREK

Arnhem, 20:15 uur

Stadstheater Arnhem

  • Evenement

Arnhem, 20:15 uur

Midzomernachtsdroom

Midzomernachtsdroom

  • Première
  • Voorstelling
Lees meer

Arnhem, 20:15 uur

Stadstheater Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 20:15 uur

Arnhem, 20:15 uur

Stadstheater Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 20:15 uur

Arnhem, 20:15 uur

Stadstheater Arnhem

  • Première
  • Voorstelling

Arnhem, 20:15 uur

Arnhem, 20:15 uur

Stadstheater Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 20:15 uur

Arnhem, 20:15 uur

Stadstheater Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 20:15 uur

Arnhem, 15:00 uur

Stadstheater Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 15:00 uur

Hengelo, 20:00 uur

Schouwburg Hengelo

  • Voorstelling

Hengelo, 20:00 uur

Hengelo, 20:00 uur

Schouwburg Hengelo

  • Voorstelling

Hengelo, 20:00 uur

Hengelo, 14:30 uur

Schouwburg Hengelo

  • Voorstelling

Hengelo, 14:30 uur

Nijmegen, 20:00 uur

Stadsschouwburg Nijmegen

  • Voorstelling

Nijmegen, 20:00 uur

Nijmegen, 20:00 uur

Stadsschouwburg Nijmegen

  • Voorstelling

Nijmegen, 20:00 uur

Nijmegen, 16:00 uur

Stadsschouwburg Nijmegen

  • Voorstelling

Nijmegen, 16:00 uur

Tiel, 20:00 uur

Agnietenhof

  • Voorstelling

Tiel, 20:00 uur

Tiel, 20:00 uur

Agnietenhof

  • Voorstelling

Tiel, 20:00 uur

Tiel, 20:00 uur

Agnietenhof

  • Voorstelling

Tiel, 20:00 uur

Utrecht, 20:00 uur

Stadsschouwburg Utrecht

  • Voorstelling

Utrecht, 20:00 uur

Utrecht, 20:00 uur

Stadsschouwburg Utrecht

  • Voorstelling

Utrecht, 20:00 uur

Apeldoorn, 20:00 uur

Orpheus

  • Voorstelling

Apeldoorn, 20:00 uur

Apeldoorn, 20:00 uur

Orpheus

  • Voorstelling

Apeldoorn, 20:00 uur

Apeldoorn, 15:00 uur

Orpheus

  • Voorstelling

Apeldoorn, 15:00 uur

Zwolle, 20:00 uur

Zwolse Theaters | De Spiegel

  • Voorstelling

Zwolle, 20:00 uur

Zwolle, 20:00 uur

Zwolse Theaters | De Spiegel

  • Voorstelling

Zwolle, 20:00 uur

Zwolle, 14:30 uur

Zwolse Theaters | De Spiegel

  • Voorstelling

Zwolle, 14:30 uur

Doetinchem, 20:00 uur

Amphion

  • Voorstelling

Doetinchem, 20:00 uur

Doetinchem, 20:00 uur

Amphion

  • Voorstelling

Doetinchem, 20:00 uur

Doetinchem, 20:00 uur

Amphion

  • Voorstelling

Doetinchem, 20:00 uur

Hans van Manen Festival

Amsterdam, 20:15 uur

Stopera

  • Evenement

Amsterdam, 20:15 uur

Amsterdam, 20:15 uur

Stopera

  • Evenement

Amsterdam, 20:15 uur

Amsterdam, 20:15 uur

Stopera

  • Evenement

Amsterdam, 20:15 uur

Amsterdam, 14:00 uur

Stopera

  • Evenement

Amsterdam, 14:00 uur

End of Season

Arnhem, 20:15 uur

Stadstheater Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 20:15 uur

Arnhem, 20:15 uur

Stadstheater Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 20:15 uur

Arnhem, 20:15 uur

Stadstheater Arnhem

  • Voorstelling

Arnhem, 20:15 uur

Zwolle, 20:00 uur

Zwolse Theaters | De Spiegel

  • Voorstelling

Zwolle, 20:00 uur

Doetinchem, 20:00 uur

Amphion

  • Voorstelling

Doetinchem, 20:00 uur

Apeldoorn, 20:00 uur

Orpheus

  • Voorstelling

Apeldoorn, 20:00 uur